قیمت حدودی سیم کارت خود را بدانید

مخصوص سیم کارت های 0912

شماره سیم کارت خود را وارد کنید

برای اطلاع از قیمت دقیق و فروش سیم کارت با کارشناسان ما تماس بگیرید

راهنماي خريد ٩١٢ كد٦

ششمين كد خطوط دائمي همراه با پيش شماره ٩١٢ كد٦ مي باشد. به همين علت بعد از كد١،٢،٣،٤،٥يكي از ارزنده ترين خطوط ٩١٢ خطوط با كد٦ مي باشند. به طور كلي هر چقدر كد خط پايين تر باشد باعث افزايش ارزش قيمت خط مي شود. ضمنا به خاطر اينكه اين خطوط جز اولين خطوط واگذار شده تلفن همراه مي باشند در نزد مشتركين اعتبار و وجهه مناسبي دارند. همه اين دلايل باعث افزايش تقاضا براي خريد خطوط ٩١٢ با كد ٦ در بازار شده است كه اين امر باتوجه به اينكه واگذاري خطوط كد٦ سال ها پيش از سوي همراه اول به پايان رسيده است باعث افزايش تقاضا در برابر كاهش روز افزون عرضه شده است.
به همين علت هر روز قيمت خطوط كد شش ٩١٢ رو به افزايش است و قيمت به هيچ وجه در هيچ بازه زماني كاهشي نخواهد شد از همين رو اين خريد فقط جنبه خريد يك سيم كارت يا كالا جهت مصرفه روزانه نمي باشد بلكه سرمايه گزاري مطمئني خواهد بود
اما نكاتي كه جهت خريد كد ٦ در قيمت سيم كارت خريداري شده موثر مي باشد به شرح ذيل مي باشد:
١- اولين و مهترين عامل در قيمت و ارزش خط رند بودن يا معمولي بودن خط مي باشد. هر چقدر خط رندتر باشد ارزش خط بيشتر خواهد بود. براي اينكه نوع رند خط را بتوانيد تشخيص بدهيد به مقاله نحوه تشخيص نوع رند در سايت مراجعه كنيد. نكته اي كه حائز اهميت است خطوط هر چقدر رندتر باشند ارزش افزوده بيشتري خواهند داشت به زبان ساده با گذشت زمان قيمت خطوط رند افزايش بيشتري خواهد داشت به همين دليل خريد يك خط رند از يك خط معمولي سرمايه گزاري مطمئن تري مي باشد.
٢- بعد از رند و معمولي بودن دومين عامل تاثير گزار در قيمت خط ريز يا درشت بودن دو شماره بعد از كد٦ مي باشد به عنوان مثال كد٦٢١ كد ريزتري نسبت به كد٦٨٩ مي باشد و از همين رو قيمت بالاتري هم دارد. اختلاف قيمت خطوط زير رنج ٢٠ تا ١٠(٦١٠ تا ٦٢٠) و از ١٠ تا ١(٦١٠ تا ٦٠١) بيشتر از ساير خطوط مي باشد. بهمين ترتيب در رنج هاي بالاتر اختلاف قيمت كمتر مي باشد.
٣- سومين عامل موثر در قيمت خط كد خاص بودن مي باشد. كد هاي خاص در بين خطوط كد دو به شرح زير مي باشند:
کد٦٠٠: اولین کد با پیش شماره ٦ که باتوجه به گرد بودن شماره و رندی یکی از ارزنده ترین پیش کدهای ٦ می باشد.
کد٦٠١ تا ٦١٠: این کد ها باتوجه به رنج پایین و اصطلاحا ریز بودن در بازار طرفداران بیشتری دارند و همین باعث افزایش قیمت این کدها نسبت به رنج های بالاتر می باشد به طور کلی هر چقدر کد ریزتر باشد خط ارزنده تر خواهد بود.
کد٦٦٦:این کد به لحاظ تکرار رقم از کد های مشابه حتی با یک رقم اختلاف (مثلا٦٦٥یا٦٦٧) ارزنده تر می باشد و اختلاف قیمت قابل توجهی با آن ها دارد.
كد ٦١٢: باتوجه به اینکه بعد از ۹۱۲ در کد هم ۱۲ تکرار شده است باعث افزایش قیمت این کد نسبت به کدهای ٦١١ یا ٦١٣ که فقط یک اختلاف شماره باهم دارند می شود.
كد٦٠٦: به دليل آيينه اي بودن و ريز بودن يكي از كد هاي ارزنده ٦ مي باشد و نسبت به كد هاي مشابه(٦٠٥ يا ٦٠٧) كه يك رقم فقط تفاوت دارند اختلاف قيمت دارد.
كد هاي٦-٦: كدهايي كه با٦ شروع و با ٦ هم تمام ميشوند مانند ٦٣٦ يا٦٤٦يا٦٧٦! اين كدها چون پله اي اول مي شوند نسبت كد هاي مشابه شان كه حتي يك رقم اختلاف دارند با ارزشتر و گرانتر مي باشند!
در پايان لازم به يادآوري است كه باتوجه به اينكه هر روز از تعداد سيم كارت هاي كد٦ كه براي فروش در بازار عرضه مي شوند كاسته مي شود خريد اين كد علاوه بر وجه اجتماعي مناسبي كه دارد سرمايه گزاري بسيار مطمئني مي باشد.