قیمت حدودی سیم کارت خود را بدانید

مخصوص سیم کارت های 0912

شماره سیم کارت خود را وارد کنید

برای اطلاع از قیمت دقیق و فروش سیم کارت با کارشناسان ما تماس بگیرید

راهنماي خريد ٩١٢ كد٢

دومين كد خطوط دائمي همراه اول با پيش شماره ٩١٢ كد ٢ مي باشد. به همين علت يكي از ارزنده ترين خطوط ٩١٢ خطوط با كد٢ مي باشند. به طور كلي هر چقدر كد خط پايين تر باشد باعث افزايش ارزش قيمت خط مي شود. ضمنا به خاطر اينكه اين خطوط جز اولين خطوط واگذار شده تلفن همراه مي باشند در نزد مشتركين داراي اعتبار و وجه مناسبی هستند. همه اين دلايل باعث افزايش تقاضا براي خريد خطوط ٩١٢ با كد ٢ در بازار شده است كه اين امر باتوجه به اينكه واگذاري خطوط از كد دو سال ها پيش از سوي همراه اول به پايان رسيده است باعث افزايش تقاضا در برابر كاهش روز افزون عرضه شده است. به همين علت هر روز قيمت خطوط كد دو ٩١٢ رو به افزايش است و قيمت به هيچ وجه در هيچ بازه زماني كاهشي نخواهد شد از همين رو اين خريد فقط جنبه خريد يك سيم كارت يا كالا جهت مصرفه روزانه نمي باشد بلكه سرمايه گزاري مطمئني خواهد بود.
اما نكاتي كه جهت خريد كد دو در قيمت سيم كارت خريداري شده موثر مي باشد به شرح ذيل مي باشند:
١- اولين و مهترين عامل در قيمت و ارزش خط رند بودن يا معمولي بودن خط مي باشد. هر چقدر خط رندتر باشد ارزش خط بيشتر خواهد بود. براي اينكه نوع رند خط را بتوانيد تشخيص بدهيد به مقاله نحوه تشخيص نوع رند در سايت مراجعه كنيد. نكته اي كه حائز اهميت است خطوط هر چقدر رندتر باشند ارزش افزوده بيشتري خواهند داشت به زبان ساده با گذشت زمان قيمت خطوط رند افزايش بيشتري خواهد داشت به همين دليل خريد يك خط رند از يك خط معمولي سرمايه گزاري مطمئن تري مي باشد.
٢- بعد از رند و معمولي بودن دومين عامل تاثير گذار در قيمت خط، ريز يا درشت بودن دو شماره بعد از كد٢ مي باشد به عنوان مثال كد ٢٢٤ كد ريزتري نسبت به كد٢٥٧ مي باشد و از همين رو قيمت بالاتري هم دارد. اختلاف قيمت خطوط زير رنج ٢٠ تا ١٠(٢٢٠ تا ٢١٠) و از ١٠ تا ١(٢١٠ تا ٢٠١) بيشتر از ساير خطوط مي باشد. بهمين ترتيب در رنج هاي بالاتر اختلاف قيمت كمتر مي باشد.
٣- سومين عامل موثر در قيمت خط كد خاص بودن مي باشد. كد هاي خاص در بين خطوط كد دو به شرح زير مي باشند:
کد۲۰۰: اولین کد با پیش شماره ۲ که باتوجه به گرد بودن شماره و رندی یکی از ارزنده ترین پیش کدهای ۲ می باشد.
کد۲۰۱ تا ۲۱۰: این کد ها با توجه به رنج پایین و اصطلاحا ریز بودن در بازار طرفداران بیشتری دارند و همین باعث افزایش قیمت این کدها نسبت به رنج های بالاتر می باشد به طور کلی هر چقدر کد ریزتر باشد خط ارزنده تر خواهد بود.
کد۲۲۰ تا ۲۲۹: این کد ها با توجه به اینکه در کنار ۹۱۲ باعث قرار گرفتن ۳ بار ۲ در کنار هم می شوند نسبت به رنج های بالاتر ارزنده تر می باشند.
كد٢٢٢ : با توجه به تکرار ۲ و همچنین ۲ آخر ۹۱۲ که باعث قرار گرفتن ۴ بار ۲ در کنار هم می شود. که این باعث ارزندگی و افزایش قیمت این کد شده است و اختلاف فاحشی در قیمت با پیش کد های نزدیک و مشابه خود مانند ۲۲۱ یا ۲۲۳ دارد.
كد ۲۱۲: باتوجه به اینکه بعد از ۹۱۲ در کد هم ۱۲ تکرار شده است باعث افزایش قیمت این کد نسبت به کدهای ۲۱۱ یا ۲۱۳ که فقط یک اختلاف شماره با هم دارند می شود.
كد٢٠٢: به دليل آيينه اي بودن و ريز بودن يكي از كد هاي ارزنده ٢ مي باشد و نسبت به كد هاي مشابه(٢٠١ يا ٢٠٣) كه يك رقم اختلاف دارند اختلاف قيمت دارد.
كد هاي٢-٢: كدهايي كه با٢ شروع و با ٢ هم تمام مي شوند مانند ٢٣٢ يا ٢٤٢يا ٢٥٢ اين كدها چون پله اي اول مي شوند نسبت كد هاي مشابه شان كه حتي يك رقم اختلاف دارند با ارزشتر و گرانتر مي باشند!

در پايان لازم به يادآوري است كه باتوجه به اينكه هر روز از تعداد سيم كارت هاي كد۲ كه براي فروش در بازار عرضه مي شوند كاسته مي شود خريد اين كد علاوه بر وجه اجتماعي مناسبي كه دارد سرمايه گزاري بسيار مطمئني مي باشد.