قیمت حدودی سیم کارت خود را بدانید

مخصوص سیم کارت های 0912

شماره سیم کارت خود را وارد کنید

برای اطلاع از قیمت دقیق و فروش سیم کارت با کارشناسان ما تماس بگیرید

چرا خريد سيم كارت ٩١٢ به عنوان يك سرمايه گذاري مطمئن شناخته مي شود؟

به طور کلی در هر کالایی که روند تولید آن متوقف می شود دارای ارزش افزوده شده و به مرور زمان بر ارزش آن افزوده می شود. مخصوصا اگر کالای مورد نظر از نظر ماهیت دچار فساد یا خرابی نشود گذر زمان تاثیر زیادی در افزایش ارزش آن خواهد داشت.
حالا تصور کنید خطوط تلفن همراه با پیش کد قدیمی که تولیدشان به پایان رسیده و تمام ظرفیت خطوط پر شده است در گذر زمان چقدر افزایش قیمت پیدا خواهند کرد.
به عنوان مثال سیم کارت دائمي همراه اول به قيمت رسمي ١٦٦/٠٠٠ تومان از طريق سايت همراه اول به فروش مي رسد. در حال حاضر اما باتوجه به پر شدن ظرفيت خطوط ٩١٢ در سايت همراه اول و سامانه هاي رسمي فروش اين اپراتور خطوط دائمي جايگزين به كد٩٩١ به فروش مي رسد. همين امر باعث افزايش قيمت خطوط ٩١٢ در بازار شده است كه با توجه به اينكه خطوط ٩١٢ رند و معمولي تمام ظرفيت هايش پر شده است و شماره جديدي براي عرضه وجود ندارد روز به روز با افزايش قيمت ها مواجه خواهيم بود و هيچ كاهشي براي قيمت خطوط ٩١٢ در پيش نخواهد بود.
به همين خاطر خريد سيم كارت ٩١٢ رند و معمولي علاوه بر استفاده به عنوان سيم كارت براي استفاده روزانه و معمول به عنوان يك كالا جهت سرمايه گزاري مطمئن و بدون ضرر توصيه مي شود.